ŠKOLA VATERPOLA - PVK  "POLET" Sombor otvara vrata svoga kluba budućim prvotimcima.

Pozivaju se devojčice i dečaci rodjeni 2005.g. i mladji u Š K O L U  V A T E R P O L A .

Sa sobom treba poneti dobru volju, znanje plivanja, papuče, kupaće gaćice i peškir, a tajne najlepše igre s loptom u vodi budućim vaterpolistima otkrivaće stručnjaci i dokazani treneri u radu.

Upis: - ponedeljak, utorak, četvrtak u 20:30 časova na bazenu 'Mostonga'
Kontakt telefon: 060 552 44 33, Saša

Wednesday, 19 November 2014 19:41

Turnir Gradovi otvorenog srca

U subotu 15. novembra na somborskom Bazenu održan je Turnir Gradovi otvorenog srca sa učešćem ekipa iz Baje, Osijeka i Sombora sa postignutim rezultatima:

VK Polet Sombor - VK Kruna Osijek  9: 7 (2:3, 2:1, 2:3, 3:0)

VK Polet (Kovačić P, Curnović K 1, Trivić Đ 3, Kusonić S, Nikolić B, Hadžić M 1, Rodić O 1, Horvat V, Petronić M 1, Mrkailo J 2, Kamber N, Milanko B, Milovanov) - VK Kruna (Matijašević, Kutnjak, Marković, Mikulić, Dobrivčević, Kretić, Jakšić, Musulin, Kurepa, Petrović, Makšić, Sedlan)

Posle slabog starta i vođstva gostujućih igrača od 0:3 u prva tri napada, odbrana Poleta se konsolidovala i lagano uspostavila ravnotežu kako u igri tako i rezultatsku koja je, sve do poslednje četvrtine bila na strani gostiju koju su imali gol prednosti, dok su domaći lagano sustizali. U poslednjoj četvrtini kao da je gostima ponestalo snage sto su domaći vaterpolisti iskoristili da naprave preokret posle odbranjenog peterca Milovanova u poslednjoj minuti igre pri vođstvu poleta od 8:7 da bi posle toga domaći rutinski realizovali napad za konačnih 9:7.

VK Sugovice Baja - VK Kruna Osijek  1:11 (0:2, 0:2, 1:3, 0:4)

VK Sugovice Baja - VK Polet Sombor 6:13 (2:3, 0:4, 1:4, 3:2)
VK Sugovice (Pahor A, Bologh P, Pahor R, Beledn Z, Pahor Z, Fulor T, Toth Z, Galai B, Vezer P, Ponai M, Auth K ) - VK Polet (Kovačić P, Curnović K 1, Trivić Đ 3 , Kusonić S, Nikolić B 1, Hadžić M, Rodić O, Horvat V 1, Petronić M 1, Mrkailo J 1, Kamber N 5, Milanko B, Milovanov)

Posle izjednačenog početka utakmice u prvoj četvrtini, Polet je rutinski odigrao drugu i treću, da bi se malo opustili pred kraj meča.