ŠKOLA VATERPOLA - PVK  "POLET" Sombor otvara vrata svoga kluba budućim prvotimcima.

Pozivaju se devojčice i dečaci rodjeni 2005.g. i mladji u Š K O L U  V A T E R P O L A .

Sa sobom treba poneti dobru volju, znanje plivanja, papuče, kupaće gaćice i peškir, a tajne najlepše igre s loptom u vodi budućim vaterpolistima otkrivaće stručnjaci i dokazani treneri u radu.

Upis: - ponedeljak, utorak, četvrtak u 20:30 časova na bazenu 'Mostonga'
Kontakt telefon: 060 552 44 33, Saša

logoVSV_smallU Novom Sadu, od 18. do 20. februara 2011. god. na bazenu ’Slana Bara’ odigrano Prvenstvo Vojvodine za dečake do 16 godina. U grupi A pored Poleta, nastupili su još i reprezentacija Gruzije, Spartak iz Subotice, Vrbas iz Vrbasa i ekipe Vojvodine 1 i Vojvodine 2 iz Novog Sada.

Vojvodine 1 i Spartak su se plasirali u finale, a ekipa Poleta, sa jednom pobedom, je zauzela peto mesto u grupi A.

Rezultati:

Gruzija – Polet 18:3

Vrbas – Polet 0:16

Polet – Spartak 3:13

Vojvdoina 1 – Polet 16:0

Polet – Vojvodina 2 3:10

Za Polet su nastupili: 1. Milić N., 2. Milovanov D., 3. Hadžić A., 4. Nikolić D., 5. Kiš B., 6. Dereta M., 7. Balaša S., 9. Hadžić M., 10. Pavlović P., 11. Nastasić D., 12. Šop J., 13. Milovanov M., 14. Basarić N., 15. Trivić Đ.

Treneri: Nikola Kamber, Saša Balaša

 

logoVSV_small

U Novom Sadu je u nedelju, 13. februara 2011. god., na bazenu ‘Slana bara’ odigrano Prvenstvo Vojvodine u vaterpolu za dečake do 11 godina.

Na svom prvom zvaničnom nastupu pioniri Poleta nastupili su u A grupi sa ekipama Vojvodina I i Vojvodina II. Na finalni turnir plasirala se Vojvodina I.

 

Rezultati:

I kolo: VK ‘Vojvodina I’ Novi Sad – VK ‘Polet’ Sombor 10:3 (3:0, 0:2, 4:1, 3:0)

Vojvodina I: 1. Popadić, 2.Ristić(3), 3.Marković, 4.Prolić(1), 5. Miličić(1), 6. Marić, 7. Bačulov(1), 8. Mićunović(3), 9. Parivodić, 10. Matković(1), 11. Lakić, 12. Mirimanov, 14. Ilić, 15. Zolović, 17. Blagojević.

Trener: Obrovski 

POLET: 1. Balaša Petar, 3. Andrej Katić, 4. Vuk Miličević, 5. Nikola Gradinac, 6. Aleksa Dragić, 7. Damjan Plavšić, 8. Dimitrije Joka, 10. Stefan Stupar (3), 12. Ognjen Ercegović

Treneri: Saša Balaša, Nikola Kamber

 

Igrač više: Polet 4(1), Vojvodina I 2(1). Peterci: Polet 1 (1), Vojvodina I 3(2)

Sudije: Kiš i Djordjević (Novi Sad), Delegat: Randjić (Kikinda).

 

II kolo: VK ‘Vojvodina II’ Novi Sad – VK ‘Polet’ Sombor 4:16 (0:5, 2:3, 0:3, 2:5)

Vojvodina II: 1. Blagojević, 2.Popić, 3.Grba, 4.Knežević, 5. Stojičić, 6. Knežević A., 7. Mrdja, 8. Bošković, 9. Savić, 10. Marić(4), 11. Kovačević, 12. Pavlović, 13. Despotov, 14. Jelić, 15. Nikoletić, 16. Basta.

Trener: Igor Vukomanović 

POLET: 1. Balaša Petar, 12. Ognjen Ercegović, 3. Andrej Katić, 4. Vuk Miličević, 5. Nikola Gradinac (11), 6. Aleksa Dragić, 7. Damjan Plavšić, 8. Dimitrije Joka, 10. Stefan Stupar (5)

Treneri: Saša Balaša, Nikola Kamber

 

Igrač više: Polet 4(2), Vojvodina II 0(0). Peterci: Polet 2(2), Vojvodina I 3(2)

Sudije: Kiš i Djordjević (Novi Sad), Delegat: Randjić (Kikinda).

Tuesday, 25 May 2010 12:03

Prvenstvo Vojvodine do 16 godina

U četvrtak 27.05. počinje Prvenstvo Vojvodine za kategoriju do 16 godina. Na startu 'B' grupe, naše vaterpoliste dočeku je višestruki državni prvak, i domaćin prvog dela, VK 'Spartak'. Poletovi vaterplositi u drugom kolu se sastaju sa VK 'Senta' i u trećem sa VK 'Bečejac'. Raspored i tabelu možete videti ovde.