ŠKOLA VATERPOLA - PVK  "POLET" Sombor otvara vrata svoga kluba budućim prvotimcima.

Pozivaju se devojčice i dečaci rodjeni 2005.g. i mladji u Š K O L U  V A T E R P O L A .

Sa sobom treba poneti dobru volju, znanje plivanja, papuče, kupaće gaćice i peškir, a tajne najlepše igre s loptom u vodi budućim vaterpolistima otkrivaće stručnjaci i dokazani treneri u radu.

Upis: - ponedeljak, utorak, četvrtak u 20:30 časova na bazenu 'Mostonga'
Kontakt telefon: 060 552 44 33, Saša


Deprecated: Non-static method oFBLikeBox::getData() should not be called statically in /home/eltisico/public_html/vkpolet.org.rs/modules/mod_ofblikebox/mod_ofblikebox.php on line 24
×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 62

Prvenstvo Vojvodine za vaterpoliste do 15 godina održalo se 16. I 17. Marta u Subotici na bazenu Prozivka. U grupi B nastupili su somborski Polet, subotički Spartak-Prozivka, i novosadske Vojvodina 1 i Vojvodina 2

I kolo

Polet:Vojvodina 2 3:4
Spartak-Proz.:Vojvodina 1 2:10

II kolo

Vojvodina 2:Vojvodina 1 2:20
Polet:Spartak-Proz. 5:10

III kolo

Spartak-Proz.:Vojvodina 2 11:8
Vojvodina 1:Polet 16:0

Za Polet su nastupili:
Balaša Petar, Kiš Boris, Baštinac Milan, Stamenković Ostoja, Nastasić Dušan, Marković Stefan, Mastilović Nikola, Bordjoški Bogdan, Kucurski Lazar, Joka Dimitrije, Jovanić Milan, Jerković Nebojša, Milovanov Milan.
Trener Saša Balaša

Na finalni turnir plasirali su se ekipe Vojvodina 1 i Sparta-Prozivka.

Tuesday, 10 April 2012 21:31

Kup Vojvodine do 15 godina

Datum: 08.04.2012.

Vreme: 16:00h

Mesto: bazen ‘Mostonga’ Sombor

Gledalaca. 50

POLET (U15) : MLADOST Pančevo – 4:11 (1:5, 1:2, 1:0, 1:4)

Sudije: V. Nišavić (N.Sad), B. Đorđević (N.Sad);

Monday, 26 March 2012 17:48

IV kolo Kupa Vojvodine do 15 godina

Datum: 25.03.2012.

Vreme: 15:00h

Mesto: bazen ‘Mostonga’ Sombor

Gledalaca. 40

POLET (U15) : PROLETER (van konkurencije)– 4:13 (0:4, 0:5, 2:0, 2:4)

Sudije: Ž. Aleksandrić (Bečej), M. Krajnović (Ada); Delegat: R. Grubiješić (Bečej)

3.03.2012. bazen Mostonga'  Sombor

Gledalaca: 40

POLET (U15) : VOJVODINA (U15) – 9:5 (1:1, 2:1, 3:2, 3:1)

Sudije: Vladimir Dvornić (Subotica), Nastasja Knežević (Novi Sad); Delegat: Dragan Miličević (Subotica)

POLET: P. Balaša, A. Hadžić, S. Stupar (2), V. Miličević, D. Joka, S. Marković (4), B.Kiš (2), M. Mrkailo, D.Kojić, N. Gradinac (1), D. Konstatinović, M. Vučenović, A. Dragić. Trener: Nikola Kamber

VOJVODINA: Dopić, Ivković, Polović (1), Ćulibrk, Zarić, Čulić, Repić, Ličina (2), Mićunović, Jovanović, Kujunđić (2), Knežević, Đaković, Nedeljković. Trener: Marko Orlović.

Igrač više: Polet 9 (5),  Vojvodina  4 (2).

Peterci: Polet 0, Vojvodina  0

Sledeće kolo Polet  gostuje Spartaku iz Subotice 11.03.2012.


Učesnici: Senta, Bečejac, Spartak, Žak, Vojvodina 3, Proleter, Mladost, Polet

1997 godište

mesto dan vreme beli plavi rezultat
I kolo 28.01.
 Sombor  28.01  17.30h  Senta  Polet 8 : 6
 Bečej  28.01  10.00h  Bečejac  Mladost
 Su  29.01.  10.00h  Spartak  Proleter
 Kikinda  28.01  11.00h  Žak  Voj 3

Na zatvorenom bazenu sportskog centra „Mladost“  u Bečeju održane su utakmice  polufinalanog turnira KUP-a Republike Srbije grupa „V“ za igrače do 17 godina (1995. godište i mlađi)

I kolo 16.12.2011

  • Bečejac  – Banja Luka 21 : 3
  • Senta  – Dunav 5 : 18
  • Spartak  – Polet 21 : 3

II kolo 17.12.2011

  • Banja Luka  – Polet 6 : 2
  • Dunav  – Spartak 11 : 5
  • Bečejac  – Senta 12 : 4

III kolo 17.12.2011

  • Senta  – Banja Luka 14 : 5
  • Spartak  – Bečejac 8 : 10
  • Polet  – Dunav 1 : 12

IV kolo 18.12.2011

  • Banja Luka  – Dunav 2 : 21
  • Bečejac  – Polet 11 : 1
  • Senta  – Spartak 11 : 12

V kolo 18.12.2011

  • Spartak  – Banja Luka 9 : 8
  • Polet  – Senta 4 : 9
  • Dunav  – Bečejac 10 : 7 

Plasman: Dunav 15, Bečejac 12, Spartak 9, Senta 6, Banjaluka 3, Polet bez bodova.

logoVSV_smallU Novom Sadu, od 18. do 20. februara 2011. god. na bazenu ’Slana Bara’ odigrano Prvenstvo Vojvodine za dečake do 16 godina. U grupi A pored Poleta, nastupili su još i reprezentacija Gruzije, Spartak iz Subotice, Vrbas iz Vrbasa i ekipe Vojvodine 1 i Vojvodine 2 iz Novog Sada.

Vojvodine 1 i Spartak su se plasirali u finale, a ekipa Poleta, sa jednom pobedom, je zauzela peto mesto u grupi A.

Rezultati:

Gruzija – Polet 18:3

Vrbas – Polet 0:16

Polet – Spartak 3:13

Vojvdoina 1 – Polet 16:0

Polet – Vojvodina 2 3:10

Za Polet su nastupili: 1. Milić N., 2. Milovanov D., 3. Hadžić A., 4. Nikolić D., 5. Kiš B., 6. Dereta M., 7. Balaša S., 9. Hadžić M., 10. Pavlović P., 11. Nastasić D., 12. Šop J., 13. Milovanov M., 14. Basarić N., 15. Trivić Đ.

Treneri: Nikola Kamber, Saša Balaša

 

PRVENSTVO VOJVODINE 2010

TABELA - 16 GOD. - Grupa "B"

R.B.

EKIPA

UTAK.

POBEDA

NEREŠ.

PORAZA

GOL RAZLIKA

GOLOVA

BOD

1.

Spartak

3

3

0

0

33

41:8

9

2.

Bečejac

3

2

0

1

19

26:7

6

3.

Senta

3

1

0

2

-5

16:21

3

4.

Polet

3

0

0

3

-37

2:39

0

UTAKMICE: