ŠKOLA VATERPOLA - PVK  "POLET" Sombor otvara vrata svoga kluba budućim prvotimcima.

Pozivaju se devojčice i dečaci rodjeni 2005.g. i mladji u Š K O L U  V A T E R P O L A .

Sa sobom treba poneti dobru volju, znanje plivanja, papuče, kupaće gaćice i peškir, a tajne najlepše igre s loptom u vodi budućim vaterpolistima otkrivaće stručnjaci i dokazani treneri u radu.

Upis: - ponedeljak, utorak, četvrtak u 20:30 časova na bazenu 'Mostonga'
Kontakt telefon: 060 552 44 33, Saša

logoVSV_small

U Novom Sadu je u nedelju, 13. februara 2011. god., na bazenu ‘Slana bara’ odigrano Prvenstvo Vojvodine u vaterpolu za dečake do 11 godina.

Na svom prvom zvaničnom nastupu pioniri Poleta nastupili su u A grupi sa ekipama Vojvodina I i Vojvodina II. Na finalni turnir plasirala se Vojvodina I.

 

Rezultati:

I kolo: VK ‘Vojvodina I’ Novi Sad – VK ‘Polet’ Sombor 10:3 (3:0, 0:2, 4:1, 3:0)

Vojvodina I: 1. Popadić, 2.Ristić(3), 3.Marković, 4.Prolić(1), 5. Miličić(1), 6. Marić, 7. Bačulov(1), 8. Mićunović(3), 9. Parivodić, 10. Matković(1), 11. Lakić, 12. Mirimanov, 14. Ilić, 15. Zolović, 17. Blagojević.

Trener: Obrovski 

POLET: 1. Balaša Petar, 3. Andrej Katić, 4. Vuk Miličević, 5. Nikola Gradinac, 6. Aleksa Dragić, 7. Damjan Plavšić, 8. Dimitrije Joka, 10. Stefan Stupar (3), 12. Ognjen Ercegović

Treneri: Saša Balaša, Nikola Kamber

 

Igrač više: Polet 4(1), Vojvodina I 2(1). Peterci: Polet 1 (1), Vojvodina I 3(2)

Sudije: Kiš i Djordjević (Novi Sad), Delegat: Randjić (Kikinda).

 

II kolo: VK ‘Vojvodina II’ Novi Sad – VK ‘Polet’ Sombor 4:16 (0:5, 2:3, 0:3, 2:5)

Vojvodina II: 1. Blagojević, 2.Popić, 3.Grba, 4.Knežević, 5. Stojičić, 6. Knežević A., 7. Mrdja, 8. Bošković, 9. Savić, 10. Marić(4), 11. Kovačević, 12. Pavlović, 13. Despotov, 14. Jelić, 15. Nikoletić, 16. Basta.

Trener: Igor Vukomanović 

POLET: 1. Balaša Petar, 12. Ognjen Ercegović, 3. Andrej Katić, 4. Vuk Miličević, 5. Nikola Gradinac (11), 6. Aleksa Dragić, 7. Damjan Plavšić, 8. Dimitrije Joka, 10. Stefan Stupar (5)

Treneri: Saša Balaša, Nikola Kamber

 

Igrač više: Polet 4(2), Vojvodina II 0(0). Peterci: Polet 2(2), Vojvodina I 3(2)

Sudije: Kiš i Djordjević (Novi Sad), Delegat: Randjić (Kikinda).