ŠKOLA VATERPOLA - PVK  "POLET" Sombor otvara vrata svoga kluba budućim prvotimcima.

Pozivaju se devojčice i dečaci rodjeni 2005.g. i mladji u Š K O L U  V A T E R P O L A .

Sa sobom treba poneti dobru volju, znanje plivanja, papuče, kupaće gaćice i peškir, a tajne najlepše igre s loptom u vodi budućim vaterpolistima otkrivaće stručnjaci i dokazani treneri u radu.

Upis: - ponedeljak, utorak, četvrtak u 20:30 časova na bazenu 'Mostonga'
Kontakt telefon: 060 552 44 33, Saša

Monday, 05 August 2013 15:33

Otvoreno Prvenstvo Vojvodine u vaterpolu do 12 godina

U subotu, 3. avgusta održana je završnica Otvorenog prvenstvo Vojvodine za vaterpoliste do 12 godina.

Domaćin je bio VK 'Mladost' iz Pančeva,  a u završnici susrele su se domaća Mladosti iz Pančeva, 'Jezero' Bela Crkva i ekipe Poleta.

Polet je prvu utakmicu igrao protiv 'Mladosti' i izgubio 18:2 (4:0, 3:0, 4:1, 7:1). Šansu za srebro je tražio protiv 'Jezera'. Polet se držao odlično do kraja treće četvrtine (4:3 za Jezero), ali su dve utakmice zaredom učinile da dodje do pada igre u četvrtoj četvrtini i konačan rezultat je bio 7:4 (1:2, 1:0, 2:1, 3:1).