ŠKOLA VATERPOLA - PVK  "POLET" Sombor otvara vrata svoga kluba budućim prvotimcima.

Pozivaju se devojčice i dečaci rodjeni 2005.g. i mladji u Š K O L U  V A T E R P O L A .

Sa sobom treba poneti dobru volju, znanje plivanja, papuče, kupaće gaćice i peškir, a tajne najlepše igre s loptom u vodi budućim vaterpolistima otkrivaće stručnjaci i dokazani treneri u radu.

Upis: - ponedeljak, utorak, četvrtak u 20:30 časova na bazenu 'Mostonga'
Kontakt telefon: 060 552 44 33, Saša

Tuesday, 25 May 2010 12:03

Prvenstvo Vojvodine do 16 godina

U četvrtak 27.05. počinje Prvenstvo Vojvodine za kategoriju do 16 godina. Na startu 'B' grupe, naše vaterpoliste dočeku je višestruki državni prvak, i domaćin prvog dela, VK 'Spartak'. Poletovi vaterplositi u drugom kolu se sastaju sa VK 'Senta' i u trećem sa VK 'Bečejac'. Raspored i tabelu možete videti ovde.
Tuesday, 25 May 2010 08:31

Regionalna vaterpolo liga veterana

Na inicijativu VK 'Polet' Sombor i u saradnji sa klubovima iz Subotice, Bečeja, Vrbasa, Osijeka i Novog Sada, 6.06.2010. godine startuje Regionalna vaterpolo liga veterana. Kompletan raspored i rezultate mozete pratiti ovde.

Zahvaljujemo Vaterpolo Savezu Vojvodine na podršci koju su pružili u realizaviji ovog projekta i obezbedili sudije za kompletan turnir.

RegionalnaVaterpoloLVFinal



mesto

klub

kolo

pobeda

nerešeno

poraza

Gol razlika

bodovi

1.

VK ‘Vojvodina’ Novi Sad (SRB)

5

5

0

0

65:23

15

2.

VK ‘Bečejac’ Bečej (SRB)

5

4

0

1

63:42

13

3.

VK ‘Polet’ Sombor (SRB)

5

3

0

2

37:42

11

4.

VK ‘Spartak’ Subotica (SRB)

5

2

0

3

34:45

9

5.

VK ‘Kruna’ Osijek (CRO)

5

1

0

4

39:52

7

6.

VK ‘Vrbas’ Vrbas (SRB)

5

0

0

5

25:69

5

 

KOLO I

 

datum

grad

domaćin

 

6.06.2010.

Bečej

VK''Bečej''

VK ''Bečej'' Bečej

VK ''Spartak'' Subotica

16:7

(3:1, 3:3, 7:1, 3:2)

 

VK ''Vojvodina'' Novi Sad

VK ''Vrbas'' Vrbas

19:3

 

 

VK ''Kruna'' Osijek

VK ''Polet'' Sombor

9:10

(2:2, 3:2, 3:3, 2:2)

 

 

KOLO II

 

datum

grad

domaćin

 

13.06.2010.

Subotica

VK''Spartak''

VK ''Bečej'' Bečej

VK ''Vrbas'' Vrbas

20:4

(7:1; 4:1; 5:0; 4:2)

 

VK ''Polet'' Sombor

VK ''Vojvodina'' Novi Sad

7:17

(1:2; 2:7; 1:6; 3:2)

 

VK ''Spartak'' Subotica

VK ''Kruna'' Osijek

17:11

(5:3; 4:1; 5:4; 3:3)

 

 

KOLO III

 

datum

grad

domaćin

 

19.06.2010.

Osijek

VK''Kruna''

VK ''Vojvodina'' Novi Sad

VK ''Bečej'' Bečej

14:11

(6:0; 1:5; 4:4; 3:2)

 

VK ''Spartak'' Subotica

VK ''Polet'' Sombor

0:5

službeni rezultat

 

VK ''Kruna'' Osijek

VK ''Vrbas'' Vrbas

14:9

(3:4; 0:1; 5:2; 6:2)

 

 

KOLO IV

satnica

datum

grad

domaćin

 

26.06.2010.

Vrbas

VK''Vrbas''

VK 'Kruna'' Osijek

VK ''Bečejac'' Bečej

11:13

(4:3, 3:3, 2:4, 2:3)

 

VK ''Polet'' Sombor

VK ''Vrbas'' Vrbas

9:3

(3:3, 0:2, 0:2, 0:2)

 

VK ''Spartak'' Subotica

VK ''Vojvodina'' Novi Sad

0:5

(službeni rezultat)

 

 

KOLO V

satnica

datum

grad

domaćin

 

4.07.2010.

Novi Sad

VK''Vojvodina''

VK ''Vrbas'' Vrbas

VK ''Spartak'' Subotica

8:10

 

 

VK ''Polet'' Sombor

VK ''Bečejac'' Bečej

6:13

 

 

VK ''Kruna'' Osijek

VK ''Vojvodina'' Novi Sad

4:13

 

 

 


 

 

POLUFINALA

 

datum

grad

domaćin

 

11.07.2010.

Sombor

 

PF1

VK ''Bečejac'' Bečej

VK ''Polet'' Sombor

9 : 4 (2:0,1:1,2:3,4:0)

 

PF2

VK ''Vojvodina'' Novi Sad

VK ''Spartak'' Subotica

6 : 4 (2:1,1:0,1:2,2:1)

 

 

 



FINALA

 

datum

grad

domaćin



 

11.07.2010.

Sombor

 

F5



VK ''Kruna'' Osijek

VK ''Vrbas'' Vrbas

7:6 (2:0,2:2,3:2,0:2)

 

F3 VK ''Polet'' Sombor VK ''Spartak'' Subotica 3:7 (0:0,0:3,1:2,2:2)

F1



VK ''Bečejac'' Bečej

VK ''Vojvodina'' Novi Sad

11:2(1:1,6:1,2:0,2:0)

 

Page 2 of 2